سیستم Skylight

با توجه به پـیشرفت روز افزون صـنعت آلومینـیوم و تلفـیق مهندسی سازه و این صنعت و دستاوردهای جدید تکنولوژیکی تولید اقلام و اتصالات، محصول آلومینیومی ( درب و پنجره و نما ) با ضریب اطمینان قابل قبولی در اختیار مصرف کنندگان، کارفرمایان و معماران بناها قرار گرفته است. اجرای جداره های نورگذر در سقفها و تلفیق این نوع فضاها با سازه های اصلی بنا امروزه در مرکز توجه قرار گرفته است .

سقف‏‌ها یکی از قسمت‌‏های جدانشدنی یک ساختمان می‌‏باشند، چه از لحاظ سازه‌‏ای چه از لحاظ زیبایی، ایستایی، آب بندی و هوابندی، مقاومت حرارتی و… ، البته از لحاظ سازه‏‌ای و محاسبات مهندسی نیز بسیار حساس و مهم می‏‌باشند.

با استفاده از سازه‌‏های Sky light در بناهایی که درحال ساخت هستند (البته با رعایت اصول معماری، بومی و فرهنگی، سازه‏ای، منطقه‌‏ای) سقـف‏‌هایـی زیـبا و امن را می‏‌تـوان در بناهـایی از جمله مـراکز تجاری، علمی و آموزشی، مسکونی، اداری، و صنعتی وتجاری ایجـاد کرد. می‏توان از این‏گونه سازه‏‌ها جهت هدایت بیشتر نور به داخل فضا و زیبایی معماری بنا بهره‌‏مند گردید.

رعایت سر‏فصل‏‌های مهم از جمله‏، محاسبات زلزله ـ باد ـ برف و همچنین وزن شیشه‌‏ها همانند سیستم‏‌های رایج کرتین وال امری لازم و ضروری می باشد‏. اجرای حجم‌‏های وسیع با سطح نورگذر بزرگ به راحتی قـابل محـاسبه و اجرا می‌‏باشند. الـبته فاکتورهایی از جـمله نوع سیسـتم انتخـابی در خصـوص Sky light، نحوه آب بنـدی (استـفاده از چسب‏ هایی با استـانداردهای لازم در این خصوص) و مجری با سابـقه اجرایی و اطلاعـات مهندسی با تجربه اجرایی، در این خصوص نقش موثر و سازنده ای را می تواند ایفا ‏کند.

هم‌‏اکنون در کشور شرکت‌‏های معدودی از جمله مجموعه آمیتیس هستند که (با رعایت فاکتورهای ذکر شده در بالا محاسبات سازه‏ایی Sky lightها در فـضاهای وسیـع به همراه سازه‌‏های فضایی) این سرویس‏‌ها را در اخـتیارکارفرمایان محتـرم قرار می‌‏دهند.

هیچ رویایی ناممکن نیست !

تنها، تصور کن

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال