پروژه های کار شده

گروه آمیتیس طراح و مجری رندرهای360 درجه و تورهای مجازی حرفه ای

 

این روز ها شاید یکی از بخش های شبیه سازی معماری که بسیار محبوب شده رندرهای ۳۶۰ درجه و نمایش آنها در قالب هدست های واقعیت مجازی برای کارفرمایان و مشتریان است چرا که می توانند ارائه متفاوت و بسیار جالب توجهی را عرضه کنند که باعث تفهیم هرچه بهتر طرح، متریال ها و سایر اجزا توسط عموم شود.

دکوراسیون کلاسیک اتاق خواب به دلیل حس نوستالژی و لوکس خود مورد استقبال بسیاری می باشد.

 استفاده از تخت خواب مجلل و تزئینات گچ بری دیوار دو نشانه سبک می باشند.

برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک، تخت خواب، نورپردازی، پرده ها، دیوارپوش و کفپوش باید هویتی هماهنگ با سبک کلاسیک داشته باشند.

کارفرما : جناب دکتر عبدی

متراژ : 1200متر

لوکیشن : کرمانشاه

طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی

طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی کرمان موتور در مدت زمانی کوتاه با مصالح به روز و در سبکی مدرن انجام شده است. در طراحی غرفه های نمایشگاهی باید به انتخاب رنگ و نورپردازی با توجه به کانسپت مجموعه برای جذب مخاطب بیشتر توجه زیادی کرد.

سبک: مدرن

فضا: نمایشگاهی

کارفرما:کرمان موتور

متراژ:185 متر مربع

طراحی نمای ساختمان تجاری

گروه معماران آمیتیس در شهر رامسر ، ساختمانی تجاری را طراحی نموده اند، که برای طراحی نمای آن از ورق های فلزی لانه زنبوری بر روی شیشه استفاده نموده اند. مطابق اظهارات تیم معماری، برای ساخت این نما از ورق آلومینیوم استفاده شده است.

علاوه بر حرکت لانه زنبوری های روی نما، این ورق های فلزی در بخش هایی به داخل ساختمان رفته اند و حرکت خود را به درون ساختمان ادامه و تا بالاترین قسمت امتداد یافته اند.

کارفرما : جناب مهندس آقایی

متراژ : 1000متر

لوکیشن : رامسر

اتاق خواب یکی از متداول ترین فضاهایی است که در هر خانه ای وجود دارد و بیشتر از هر فضای دیگری می توانیم سلیقه شخصی خود را در آن اعمال کنیم. اگر فرزند یک خانواده پر جمعیت هستید احتمالا سلیقه شما برای دکوراسیون فضای پذیرایی یا آشپزخانه به اندازه نیم درصد تاثیر خواهد داشت. اگر هم خودتان تصمیم گیرنده اصلی هستید و رنگ مورد علاقه تان قرمز آلبالویی است شاید برای رعایت حال مهمان هایتان هم که شده از اینکه علایقتان را در فضاهای عمومی خانه (نشیمن،سرویس بهداشتی، آشپزخانه و….) به نمایش بگذارید صرف نظر نمایید.اما اتاق خوابتان تنها مکانی است که شما می توانید هر آنچه دوست دارید از اشیایی که یادآور خاطرات تلخ و شیرین است تا ترکیب های رنگی غیر متعارف و. . . را با آسودگی به کار برید.در طراحی این اتاق خواب ها رنگ و ترکیب رنگ ها حرف اول را میزند،این رنگها باعث شده است فضای اتاق گرم و زیبا شود.

اجرای کرتین وال : 900 متر

 

 

اجرای ورق کامپوزیت : 400 متر

اجرای فریم لس

 

اجرای ورق کامپوزیت

 

اجرای لامل 20 عمودی

طراحی با سبک پست مدرن

سبک به کار رفته در طراحی داخلی این پروژه سبک پست مدرن می باشد که دراین سبک به طراح اجازه داده می شود که عناصر مختلف را به گونه ای دلخواه ترکیب کند و با یافتن ایده های تازه، در دستاورد نهایی خود به اصالت و ابتکار برسد. معمولا معماران پست مدرن سعی می کنند عناصر و فرم هایی را که معماران سبک مدرن فراموش کرده بودند بازیابی کنند و با ایده های نو آن را به اجرا بگذارند. برای بوجود آوردن اتاق نشیمنی پست مدرن احتیاج به یک طراحی تلفیقی که مقداری از عناصر هر سبک را در خود جای داده باشد است. در این سبک از دکوراسیون نیاز به یک طراحی هوشمندانه و ظریف است تا کنار هم قرار گیری رنگها و سبک های مختلف هر آیتمی در کلیت اتاق نیز خوشایند و قابل قبول باشد.

کارفرما : جناب مهندس بزازان

لوکیشن : کامرانیه

متراژ :750 متر مربع

در این پروژه فراز و نشیب های زیادی تجربه کردیم و به علت سنگین بودن پروژه و مسایل دیگر فقط بحث طراحی 7 ماه به طول انجامید…

طراحی و اجرا استخر در پایین ترین طبقه پروژه و اجرای حرفه ای سقف باریسول بامتراژ (طول23 متر و عرض7متر)

طراحی و اجرای سالن اجتماعات و ساخت گوشه ای دنج به سبک سنتی ایرانی در طبقه 4-

طراحی و اجرای لابی به سبک کلاسیک

طراحی داخلی و اجرای پنت هاوس به سبک کلاسیک

کارفرما : جناب مهندس شادمانپور

متراژ:1600 متر مربع

لوکیشن : الهیه

هیچ رویایی ناممکن نیست !

تنها، تصور کن

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال