هیچ رویایی ناممکن نیست !

تنها، تصور کن

آیدا خلیلی

بنیانگذار و مدیرعامل

پیام مدیرعامل

هنگامیکه سال­ها پیش کتاب «سنگفرش هر خیابان از طلاست» را می خواندم، در صفحات ابتدایی آن به این جملات برخورد کردم: «تاریخ متعلق به کسانی است که در زندگی هدف دارند. آرزوها، اهداف، آمال­ و امیدها، قدرت­هایی هستند که با آنها می­توان جهان را متحول ساخت». از آن تاریخ بیست سال گذشته در این راه مجموعه ای به نام آمیتیس با هدف تبدیل به یک هلدینگ برای ارائه خدمات بهتر تاسیس شد و همچنان مسیر خود را به سوی هدف با قدرت ادامه می­دهد. مهم نبود و نیست چه اتفاقات و بحران هایی از سر گذشته و خواهد گذشت، مهم این است که ما به عنوان گروه آمیتیس هدفی داریم و با تلاش شبانه روزی، اتحاد و استفاده از توان فکری و خلاقیت های بالفعل شده، راه خود را باز می کنیم.

امروزه در شرایط پیچیده جهان کسب و کار، رشد و توسعه سریع فناوری، عدم ثبات محیط بازار، ظهور بنگاه­های اقتصادی کوچک و بزرگ و سعی آن­ها برای کسب سهم بیشتر از بازار تحت هر شرایطی، نیاز به استقرار حوزه های میان رشته ای و صدها دلیل دیگر سبب شده تا گروه­های مختلفی در قالب یک شرکت مادر یعنی هلدینگ درهم ادغام شوند و یا یک مجموعه برای پوشش نیازهای خود با استفاده از امکانات موجود به این صورت خود را گسترش دهد.

مجموعه آمیتیس سعی در تبدیل شدن به یک قطب هوشمند را داشته و باور دارد که هر چیزی قابلیت انجام را دارد به شرطی که آن را ناممکن ندانست و تصور نمود و با فکر و خلاقیت آن را به مرحله اجرا در آورد. در حال حاضر ادعایی بر بهترین بودن نداریم اما قطعا یکی از بهترین مجموعه ها در حوزه فعالیت خود هستیم و تلاش خود را جهت بهترین شدن همچنان ادامه خواهیم داد. معماری تنها یک رشته یا حوزه نیست، تنها طراحی نما یا دیزاین داخلی و حتی ساخت ساختمان نیست، معماری جریانی از زندگیست در تمامی ابعاد. جریانی که برای زندگی کردنش شجاعت لازم است تا زمینی بایر را تبدیل به شاهکاری مهندسی-معماری نمود.

گروه آمیتیس اعم از سهامداران و کارکنان و تمامی شرکت­های زیرمجموعه آن، همچون یک خانواده و بر اساس اصول اعتماد، صداقت، همبستگی و اتحاد در کنار یکدیگر با هدف ایجاد بهترین ها قدم برخواهند داشت. بزرگترین هدف ما رضایت مشتریان با تمامی آنچه در ذهن دارند می­باشد. استفاده از نیروهای خلاق و با استعداد و متخصصین باتجربه به ما جرات این کلام را داده است که برای گروه آمیتیس هیچ ناممکنی وجود ندارد.

و در آخر باید این نکته را نیز اضافه نمود که به راستی سنگفرش هر خیابان از طلاست فقط لازم است کمی عمیقتر نگاه کرد.

هیچ رویایی ناممکن نیست !

تنها، تصور کن

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال